Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Kaymakam Akbulak’tan Bayram Uyarisi!


Sokaga Çikma Kisitlamasinin Ayrintilari Belli Oldu


Bozkurt’un Yeni Nüfusu 9468


Soner Turizm’den Muhtarlara Kahvalti


Özel Egitim Ögrencilerden “yürekleri isitan” Proje


Çocuklar Camiye Renk Katti
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » BOZKURT’UN YENI MÜFTÜSÜ ABDURRAHMAN AYDIN

BOZKURT’UN YENI MÜFTÜSÜ ABDURRAHMAN AYDIN

Inebolu’nun Yesilöz Köyünde dogan Aydin; Ilk ve orta ögrenimini Inebolu’da tamamladi. Inebolu Imam Hatip Lisesini bitirdikten sonra ilk görevine 1990 yilinda Senpazar Ilçesinde Kur’an Kursu Ögreticisi olarak basladi. Ayni yil girdigi Marmara Üniversitesi Ilahiyat Fakültesinden 1995’de mezun oldu.

1996-1997 Yillarinda Kirsehir merkezinde iki yila yakin Imam Hatiplik görevi yaptiktan sonra ihtisas egitimi sinavini kazanarak Diyanet Haseki Egitim Merkezinde iki yil ihtisas gördü. 1999 yilinda buradan da mezun olduktan sonra Izmir’de üç yila yakin Vâizlik görevinde bulundu.

Görevde yükselme sinavi sonucunda 2002’de Elazig Ili Maden Ilçesine Müftü olarak atandi. Burada üç yil çalistiktan sonra 2005 yilinda Türkeli Ilçesine atandi. Dört yil da Türkeli’de hizmet verdikten sonra kendi istegi üzerine Bozkurt ilçesine atanan Müftü Abdurrahman AYDIN, evli ve iki çocuk babasidir.

 Bozkurt Gündem gazetesi ve internet sitesi olarak Müftümüze  Bozkurt’umuza hos geldiniz diyor.  Görevinde basarilar diliyoruz.s.a sayin Aydin muftm.miraç kandilinizin mübarek olmasini cnb.Allahtan niyaz ve temenni ederim selamlar saygilarimla Allah a emnt.olunuz insallah kurtulusumuza vesile olsun insallah
      serkan aksoy5/3/2016 5:26:13 PM
 
s.a sayin Aydin muftum insallah iyisiniz deccal ve taylasanlari saklaniyor insallah biliyorsunuz takva ile insallah birlik olup yikilacak selamlar saygilarimla Allah a emnt.olunuz
      serkan aksoy4/26/2016 3:36:10 PM
 
s.a sayin müftümüz nasilsiniz insallah iyisinizkayniyoruz kusura bakmayin masallah güzel kar yagmis Allah selamet versin Allah saglik versin efendim gerisi bos önemli olan güler yüz tatli dil müftüm insallah hersey olumlu olur saygideger hocam sizlerin iyilgi unutulmaz saglicakla kaliniz selam ve saygilarimla Allah a emnt olunuz SAYGILARIMLA Arz ederim
      Serkan aksoy1/6/2016 7:30:14 PM
 
s.a sayin müftüm nasilsiniz isallah iyisiniz.kar çok yagmis oraya selam ve saygilarimi sunarim Allah a emnt. olunuz.SAYGILARIMLA
      Serkan aksoy1/3/2016 6:42:20 PM
 
sn müftümüzü yakinen tanima firsati buldum, o güzel bakislarinda bilgi beceri ve görev aski var .bunu samimiyetle söylüyorum, köyümüze yaptigi bir ziyaret sirasinda yaslilar ile ilgili yaptigi sohbet beni derinden etkiledi konusma üslubu inandirilicigi, ikna ve hitap sekli tam bir müftü kivamindaydi, kendisine basarili hizmetlerinin devamini diler saglik sihhat içinde ailece huzur dolu bozkurt ilçre müftülügü dilerim.
      ahmet güner günvakti köyü dern bask.3/8/2013 9:58:05 AM
 
Kıymetli hocam,yeni görev yerinizde başarılar diler,bizlerden duanızı eksik etmemeniz temennisiyle..
      Abdullah şahan2/23/2011 1:10:32 PM
 
selamün aleyküm hocam ilçemize verdiğiniz hizmetlerinizden dolayı sizlere sonsuz şükranlarımı sunar görevinizde daimi başarılar dilerim... rabbim sizlerden razı olsun.
      abdullah yılmaz2/12/2011 10:54:41 AM
 
Hocamızın çok değerli olduğunu biliyorum. Allah razı olsun hocamızdan Allah mahçup etmez inş
      fatih tiftikçi1/14/2011 2:46:21 PM
 
sayin hocam ilçemize hos geldiniz hizmet lerinizde basarilar diler saglikli huzurlu mutlu günler geçirmenizi temenni eder saygilar sunarim
      MEHMET TURNACI3/15/2010 12:58:21 PM
 Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri