Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Büsra Ögretmen Dualarla Topraga Verildi


Genç Ögretmen Trafik Kazasinda Hayatini Kaybetti


Sadik Topçu Vefat Etti


Gençlik ve Spor Bakani Dr. Mehmet Muharrem Kasapoglu Bozkurt’a Geldi


Moil’de LPG Hizmeti Basladi


Emekli Tornaci’nin Torunlari Için Hurdadan Yaptigi Oyuncaklar Ilgi Odagi Ol
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Büsra Ögretmen Dualarla Topraga Verildi

Büsra Ögretmen Dualarla Topraga Verildi

Mardin’in Nusaybin ilçesinde yolun karsisina geçmeye çalisirlarken hafif ticari aracin çarpmasi sonucu hayatini kaybeden ögretmen Büsra Yildiz(27) memleketi Bozkurt’un Görentas köyünde dualarla topraga verildi.
Ahmet-Gülsel Yildiz çiftinin 3 çocugundan biri olan Büsra Yildiz için köy caminde tören düzenlendi.
Törene;  Milli Egitim Bakani Ziya Selçuk'in yani sira Milli Egitim Bakan Yardimcisi Mustafa Safran, Kastamonu Valisi Avni Çakir, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltaci, Bozkurt Kaymakami Okan Yenidünya, Kastamonu Belediye Baskani Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioglu, Bozkurt Belediye Baskani Muammer Yanik, AK Parti Kastamonu Il Baskani Dogan Ünlü, CHP Kastamonu Il Baskani Hikmet Erbilgin, Kastamonu Il Milli Egitim Müdürü Cengiz Bahçacioglu ile belediye baskanlari, Il Genel Meclisi üyeleri, köylüler ve aile yakinlari katildi.
Bakan Selçuk, cenaze öncesi baba Ahmet Yildiz'a bassagligi diledi. Anne Gülsel Yildiz, kizinin tabutuna sarilarak gözyasi döktü. Ikindi namazindan sonra Kastamonu Il Müftüsü Mustafa Bilgiç’in kildirdigi cenaze namazinin ardindan Büsra Yildiz'in cenazesi köy mezarliginda topraga verildi.
Köyden ayrilmadan önce kisa bir açiklama yapan Bakan Selçuk, "Bugün Büsra ögretmenin köyüne geldik. Bu elim kaza neticesinde iki yol arkadasimizi, iki meslektasimizi, iki ögretmenimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ankara'dan arkadaslarimizla geldik buraya. Sayin Valimiz burada, yetkili arkadaslar burada. Bu konunun takipçisiyiz. Bu mesele bizim meselemiz. Insallah hatirasini yasatmak ile ilgili her türlü önlemi hep birlikte alacagiz. Tüm egitim camiasinin basi sag olsun diyorum. Allah rahmet eylesin, Allah sabrinizi arttirsin" dedi.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri