Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Özel Egitim Ögrencilerden “yürekleri isitan” Proje


Çocuklar Camiye Renk Katti


KGC Baskani Mustafa Balci'nin Gazeteciler Günü Mesaji


Bozkurt’un Egitim Sorunlari Masaya Yatirildi


Savci Sahin’den Bozkurt Noterine Ziyaret


Siddetli Firtina Balikçi Teknesini Batirdi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Bozkurt’un Egitim Sorunlari Masaya Yatirildi

Bozkurt’un Egitim Sorunlari Masaya Yatirildi

Bozkurt Kaymakamliginin vatandasla bulusma toplantilari kapsaminda, ilçemizdeki egitimin genel durumunu gözden geçirmek ve egitim ile ilgili istisare yapmak amaciyla toplanti düzenlendi.

Halk Egitim Merkezi toplanti salonunda gerçeklesen toplantida ilk olarak ilçe Milli Egitim Müdürlügü tarafindan slayt esliginde sunum yapilarak ilçedeki egitim durumu hakkinda bilgiler verildi.

Bozkurt Kaymakami Barbaros Akbulak, toplantinin okul aile birlikleri ile yapildiginin altini çizerek duyarlilik göstererek katilanlara tesekkür etti ve bundan sonra yapilacak toplantiyi genis katilim ile yapacaklarini belirterek kendisinin de zaman zaman okul ve pansiyon denetimi yaptigini vurguladi.

Toplantida ilçemiz disina egitim için giden lise ögrencilerinin neden Bozkurt Çok Programli Anadolu Lisesini tercih etmedigi üzerinde durulurken, tercih edilmeme sebepleri olarak, okulun imajinin iyi olmamasi, okul idarecileri ve bazı ögretmenlerinin kisiye özel davranislari ve siyasi görüslerinin belirgin olmasi gösterildi.

Toplantiya damga vuran konu ise Milli Egitim çalisanlarinin birbirlerine karalama kampanyasi yaptigi iddiasi oldu.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri