Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Hüseyin Yorganci Vefat Etti


Bozkurtlular Egitime Destek Için Kahvaltida Bir Araya Geldi


Uyusturucu Operasyonu 3 Tutuklama


Cumhuriyet Bayrami Coskuyla Kutladi


29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Törenlerle Kutlaniyor


29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Kutlamalari Basladi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Törenlerle Kutlaniyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Törenlerle Kutlaniyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayrami, Bozkurt’ta düzenlenen törenlerle kutlaniyor.

Bayram etkinlikleri, bugün sabah saatlerinde Kaymakam Barbaros Akbulak’in makaminda kutlamalari kabul etmesiyle basladi.

Cumhuriyet'in 96. yil dönümü dolayisiyla gerçeklestirilen etkinliklere Kapali Spor Salonunda devam edildi.

Kutlamalara daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, ögrenciler ve vatandaslar katildi.

Kutlama programinda Kaymakam Barbaros Akbulak ve Belediye Baskani Muammer Yanik halkin ve ögrencilerin bayramini kutladi.

Kutlamalarda günün anlam ve önemini belirten konusmayi Kaymakam Barbaros Akbulak yapti.

Akbulak konusmasinda, Cumhuriyetin önemine vurgu yaparak, “ Bilindigi gibi büyük önder Mustafa Kemal Atatürk tüm imkansizliklara ragmen büyük bir kararlilikla yürütülen Kurtulus savasini tarihte esine az rastlanir bir zaferle sonuçlanmistir. Bu zafer Cumhuriyetle taçlandirilarak tarihimizin en büyük dönüm noktalarindan birisi olarak gerçeklestirilmistir. Cumhuriyet rejimi demokratik, laik ve sosyal hukuk devletini gerçeklestirme inancinin temel dayanagi olmustur.” diye konustu.

Ögrencilerin siir okudugu kutlamalarda Fatih Ilkokulu ögrencilerinin gösterileri izleyenlerin begenisini kazandi.

Yapilan çesitli yarismalarda dereceye giren ögrencilere hediyeleri protokol üyeleri tarafindan verildi ve kutlamalar tören geçidi ile tamamlandi.

29 ekim kutlamalari bugün aksam saat 18.00’de Türk Tarih Meydaninda Belediye Baskanligi tarafindan düzenlenen ‘Fener Alayi’ ile tamamlanacak.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri