Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Özel Egitim Ögrencilerden “yürekleri isitan” Proje


Çocuklar Camiye Renk Katti


KGC Baskani Mustafa Balci'nin Gazeteciler Günü Mesaji


Bozkurt’un Egitim Sorunlari Masaya Yatirildi


Savci Sahin’den Bozkurt Noterine Ziyaret


Siddetli Firtina Balikçi Teknesini Batirdi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Yeni Ilçe Baskanindan Açiklama

Yeni Ilçe Baskanindan Açiklama Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bozkurt ilçe baskani Ibrahim Demir’in istifasi ile bosalan ilçe baskanligina yeni atanan Müjdat Kalkan ilk açiklamasini yazi olarak yapti.

Iste O açiklama:

“Partimiz 50. Yilini geçen sene kutlamis, yarim asirdir, Türk Islam ülküsünden ayrilmamis ve millet için hizmetine hiç durmadan devam etmis bir hareketin mensuplariyiz. Milliyetçi hareket Bozkurtlulara da ayni ülkü ile hizmet etmis ve edecektir.
Milliyetçi hareket 2014 yilinda Belediye seçimlerini kazanmis ve hizmet etme sansini yakalamistir. Kimseyi birbirinden ayirmadan, kimseye oy verdin vermedin demeden, kimseyi tehdit etmeden, kazanimlarimizi koruyarak ve bu kazanimlarin üzerine ekleyerek hizmet yürüyüsüne devam etmistir. Hedefimizde ikinci yüksekokul, yurt ve kültür merkezi vardi. Ögrenci sayisini artirip, küçülen degil büyüyen bir Bozkurt'u yakalamakti hedefimiz. Nasip olmadi, ancak Bozkurt halki bu görevi tekrar bize verecektir. O gün geldiginde kaldigimiz yerden devam edecegiz.
2019 seçimlerine geldigimizde müthis bir kara propaganda ile karsilastik. Tehdit, para ve bos vaatlerle insanlarin kandirildigini gördük. Bizim bunu yapabilmemiz mümkün degildir. Partimizin prensiplerine aykiridir.
" Zaman kimin hakli, kimin haksiz oldugu gösterecektir. " Fakat çok enteresandir, Bozkurt halki bunun çok çabuk farkina vardi. Biz bile bunun bu kadar erken olacagini tahmin etmemistik. Bozkurt sokaklarinda her sey çok çabuk fark edildi. Geçmisin özlemi herkeste hissedildi. Bize oy verenler ve vermeyenler bunun farkina vardi.
Her seyi gördük, görüyoruz, hani borç 17 milyondu, hani isçi sayisi fazlaydi, hani her sey seffaf olacakti, hani ayrim yapilmayacakti bunun örneklerini çogaltabiliriz. Biz bütün bunlarin takipçisiyiz. Su anda muhalefet yapmak istemiyoruz. Yapilan yanlislari not ediyoruz. Zamani geldiginde bütün bunlari gözler önüne serecegiz.
Isçilerinize Mhp ye oy verdi diye yaptiginiz mobbing ve ayrimcilik. Mhp ye oy verdi diye esnaflara yapilan ayrimcilik. Bütün bunlar size ve ittifak ruhuna yakismamaktadir. Bilerek veya bilmiyerek Milliyetçi Hareket Partisi düsmanligi yapilmaktadir. Bugünden sonra isçilerinize Mhp ye oy verdi diye yapmis oldugunuz ayrimciligi ve Mhp ye oy verdi diye esnafa yapmis oldugunuz ayrimciligi yakindan takip edecegiz.
Isçi fazlasi var deyip yeni isçiler alindi, yilbasinda tekrar yeni isçi alinacagi konusunda söylentiler kulagimiza geldi. Çok enteresandir isçi alimi anons edilmedi. Yoksa sadece söz verilenler mi alinmak istendi ? Karar verin isçi fazlasi var mi yok mu? Yoksa kandirildik mi?
Kan kaybetmeye basladigimizi bu yaz hep birlikte gördük. Neden herkesin Abana yi tercih ettigini irdelemenizi sizden rica ediyoruz.
Meydana yapilan dükkanlari faliyete sokmamaniz, meydanin ortasindaki binalarin yikimindan vaz geçmeniz, bize çok sey kaybettirmistir. Bunu zaman içinde anliyacaginizi ümit ediyoruz.
Hastane yapimini ki proje bizim zamanimizda hazirlanmis, daha sonra da yapimina baslanacakti, Adliye nin gelecegine, Halk bankasinin gelecegine söz verdiniz bunu takip ediyoruz. " Çilek seralari " ni unutmadik. Maliyenin ve ormanin Bozkurt tan gidecegine dair söylentiler devam etmektedir. Bunun takipçisi olacaginizi ümit ediyoruz. " Sakin bize böyle bir hezimeti yasatmayin."
Verilen sözlerin tamaminin takipçisiyiz.
Kültür merkezi ki bizim zamanimizda kaba insaati bitmistir. Ince isçiligi için finansman tamamlanmisti. Yapmiyacaginizi, Bozkurt ta gereksiz oldugunu söylediginizi duyduk. Bunun dogru olmadigini ümit ediyoruz. Biz Bozkurt lular Kültür Merkezini hak ediyoruz. Sinema, Tiyatro Kültür etkinlikleri ni sizden istiyoruz. Yapamama durumunuz varsa bilgimiz olsun. Bizim zamanimizda
alinan parkeleri kullandiniz ve bitti. Yeni parkeler alarak kaldigimiz yerden devam etmenizi ümit ediyoruz.
Bu arada gereksiz ve lüzumsuz islerle ugrasilmasi, meydana yapilan saatin ve Türk Tarih anitinin üzerinden yapilan gereksiz tartisma, isiklarinin yakilmamasi, Saatin üzerinde ki Bozkurt simgesinin isigin israrla yakilmamasi, bize bir sey kazandirmamaktadir. Bunun takipcisiyiz.
Bu isiklari yakin. Baris ortamini saglayin.
Ötekilestirmeyen, ayristirmayan, siyasi liderler olursa, toplumda gerilim olmaz. Siyasette söylemler ve eylemler birlestirici, bütünlestirici, olursa toplumsal birlik ve beraberlik saglanir.
Lütfen " tarafsiz olun, ayirmayin kutuplastirmayin."
Sözlerimi bitirirken Bozkurt tun her karesinde emegi olan isimsiz kahramanlara,
Bozkurt ta yaptigi hizmetlerden dolayi Hasan Kuz'a, Halil Eroguz'a, Ismail Er'e Bozkurt Dernekler Birligi Baskani Mustafa Dikmen'e, Mehmet Palaz'a ve Yönetim kurullarina, tüm köy dernek baskanlarima ve yönetim kurulu üyelerine, muhtarlarima, Bozkurt'taki sivil toplum kuruluslarina tesekkür ederiz.
Belediye Baskanlarimiz Kazim Özcan, Engin Canbaz ve Bozkurt Ekes'e, Meclis üyelerimize çok tesekkür ederiz.
Hemserimiz, her zaman yanimizda olan Milletvekilimiz Ümit Safak beye, Ülkü Ocaklari Baskanimiz Aydin Yapici nezdinde tüm ülkü ocaklari mensuplarina, Bundan sonra beraber hareket edecegimiz partimizin neferlerine, Gelmis geçmis tüm yönetim kurulu üyelerimize, Basta baskanligi devir aldigim, 2014 seçimlerini ve parti binamizin tapusunu bize kazandiran Ibrahim Demir ve geçmis tüm ilçe baskanlarima tesekkür ederiz.”

Müjdat KALKAN
Bozkurt Milliyetçi Hareket Partisi Ilçe Baskani


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri