Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Hüseyin Yorganci Vefat Etti


Bozkurtlular Egitime Destek Için Kahvaltida Bir Araya Geldi


Uyusturucu Operasyonu 3 Tutuklama


Cumhuriyet Bayrami Coskuyla Kutladi


29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Törenlerle Kutlaniyor


29 Ekim Cumhuriyet Bayrami Kutlamalari Basladi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » ILK RAKIP ISTANBUL BÜYÜKSEHIR BELEDIYE

ILK RAKIP ISTANBUL BÜYÜKSEHIR BELEDIYE

        Türkiye Aroma Erkekler Voleybol Ligi’nde müvcadele eden temsi,lcimiz Bozkurt Belediyespor, ilk maçini 10 Ekim’de deplasmanda Büyüksehir Belediyesi ile oynayacak.

Türkiye Arama Birinci, Ikinci ve Üçüncü Voleybol Liglerinde 2009-2010 sezonunun kura çekimi Ankara'da yapildi. Plaza Otel'de gerçeklestirilen kura çekimine, Voleybol Federasyonu Baskani Erol Ünal Karabiyik, Asbaskan Mehmet Akif Üstündag ile birçok kulüp yöneticisi katildi. Baskan Karabiyik, kura çekiminde yaptigi konusmada, voleybol camiasina yakisir bir sezon olmasi dileklerini ileterek, "Ciddi sakatliklarin yasanmadigi, nezih bir brans olan voleybola yakisir mücadelelerin yapildigi bir sezon olmasin i diliyorum" dedi.

ILK HAFTADA 2 DERBI

Karabiyigin konusmasinin ardindan sirasiyla 3., 2. ve 1. Lig ile Türkiye Kupasinin kuralari çekildi. Galatsaray ve Fenerbahçe ligin ilk haftasinda hem bayanlar hem de erkeklerde karsi karsiya gelecek. Fikstüre göre 2009-2010 sezonunda bayanlar 1. Liginin ilk devresi 17 Ekim-27 Aralik, ikinci devresi ise 16 Ocak, 28 Mart tarihleri arasinda yapilacak.
Erkeklerde ise ilk devre müsabakalari 10 Ekim-20 Aralik, 2. Devre maçlari da 9 Ocak, 21 Mart tarihleri arasinda oynanacak.
Kura çekimine temilcimiz Bozkurt Belediyespor’un da mücadele ettigi Erkekler 1. Ligi ilk hafta eslesmeleri söyle:
 
Galatasaray-Fenerbahçe
SGK-Belediye Plevne
Diltas Konya Egitim-Halk Bankasi
Büyüksehir Belediyesi-Kastamonu Bozkurt Belediye
ARKAS Spor-Ziraat Bankasi
Maliye Milli Piyango-Besiktas


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri