Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Dügüne Davet


Muhtarlik Is Hanina Tasindi


Bakan Yardimcisindan Hayirli Olsun Ziyareti


127 yildir sürdürülen "bayram pilavi" gelenegi


Sinarcik Bayram Gelenegi Devam Ettiriliyor


Baskan Ilk Bilgilendirme Toplantisini Yapti
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Aydin Kubilay Yapici Vefat Etti

Aydin Kubilay Yapici Vefat Etti Bozkurt’un taninmis simalarindan, sandikçi ustasi Aydin Kubilay Yapici(88) vefat etti.

Tedavi gördügü Kastamonu Devlet Hastanesinde vefat eden Yapici’nin cenazesi 23 Haziran 2019 Pazar günü(yarin) ögle namazina müteakip Bozkurt Merkez camisinde kilinacak cenaze namazinin ardindan defnedilecegi açiklandi.


Atalarindan Enver Pasa, Nuri Pasa ve Halil Pasa ile akraba olan Aydin Kubilay Yapici, gençliginde Enver Pasa’nin Istanbul’daki kösküne giderek Naciye Sultan ve Halil Pasa ile görüsen Bozkurt’taki tek tanikti.

Aydin Kubilay Yapici’ya Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine bassagligi dileriz.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri