Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Çukurkol Ilçe Baskani Oldu


Bozkurt’ta “Öncelik Hayatin, Öncelik Yayanin” Etkinligi


Kenan Öztürk Vefat Etti


Bozkurt’un ‘Gece Kartallari’


Bozkurt’un Yeni Noteri Ismail Köksal


BOzkurt için Ramazan Imsakiyesi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Muammer Yanik Projelerini Açikladi

Muammer Yanik Projelerini Açikladi

AK Parti Bozkurt Belediye Baskan Adayi Muammer Yanik, Sultan dügün salonunda düzenlenen törenle projelerini açikladi.

Dün aksam AK Parti Bozkurt ilçe Baskanligi tarafindan düzenlenen aday ve proje tanitim toplantisinda, Il Genel ve Belediye Meclisi adaylari tanitilarak projeler açiklandi.

Açiklamada; Bozkurt’a Adliye’nin geri getirilmesi, Halk Bankasi subesinin açilmasi, yapimi devam eden hastane projesinin tamamlanmasi, Otogar, Kültür Sanat Atölyesi, El Emegi Ürünleri Çarsisi, Yöresel Yemekler Restaurant’i, Sehir girisi düzenlemesi, Hene Seyir Terasi, Yasli Bakim Evi, Butik Otel, Aqua Park, Taziye Evi, Ögrenci Yurdu,  As Evi, Otopark, Hanimlar Lokali, Kestane Festivali, Çocuk Oyun Alani, Hayvan Barinagi, Hayvan Satis Yeri, Meteoroloji Sosyal Tesisleri, Kapali Pazar Yeri, Hali Saha ve Millet Bahçesi gibi toplamda 34 proje açikladi.

Toplantida, AK Parti Milletvekili Metin Çelik, AK Parti Il Baskani Dogan Ünlü ve AK Parti Bozkurt Ilçe Baskani Utku Eren’de birer konusma yaparak Partilerine destek istediler.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri