Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Büsra Ögretmen Dualarla Topraga Verildi


Genç Ögretmen Trafik Kazasinda Hayatini Kaybetti


Sadik Topçu Vefat Etti


Gençlik ve Spor Bakani Dr. Mehmet Muharrem Kasapoglu Bozkurt’a Geldi


Moil’de LPG Hizmeti Basladi


Emekli Tornaci’nin Torunlari Için Hurdadan Yaptigi Oyuncaklar Ilgi Odagi Ol
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Bozkurt Liderligi Birakmadi 1-0

Bozkurt Liderligi Birakmadi 1-0

     Kastamonu 1. Amatör küme A Grubunda mücadele eden Bozkurt Belediyespor futbol takimi, bugün kendi evinde konuk ettigi Ineboluspor’u son dakikada penaltidan kazandigi gol ile 1-0 maglup ederek gruptaki liderligini sürdürdü.

     Bozkurt Sehir Stadyumunda zaman zaman yagan yagmur atinda oynanan karsilasma izleyenlere heyecanli dakikalar yasatirken karsilikli gelisen ataklarda her iki takimda esitligi bozamadi. Maçin uzatma dakikalarinda rakibinden kazandigi top ile ceza sahasi içinde ilerlemeye çalisan Yasin’i düsüren Emre Tabak maçin hakemi Dinçer Demir tarafindan kirmizi kart ve penalti ile cezalandirdi. Penaltiyi gole çeviren Samet, Bozkurt Belediyespor 1-0 öne geçirdi ve karsilasma bu skorla tamamlandi.

    

  Saha: Bozkurt                                 

   Hakemler: Dinçer Demir **, Zekeriya Akaya **, Ihsan Öncü **. 

    Bozkurt: Orhan ***, Selehattin ***, Kerem ***, Ümit **, Kürsat **, Yasin ***, Furkan **, Burak **(46dk Emre *), Isa *(26dk Mustafa **), Samet ***, Beytullah ***,

    Inebolu: Kadir ***, Sadik **, Alihan **, Muhammet **, Emre **, Kaan **(62dk Ahmet *), Sinan ***, Zafer **, Furkan **, Kayhan ***, Emre Erol **,

    Kirmizi Kart: 90+1 Emre (Inebolu)

    Goller: 90+1 Samet P. (Bozkurt)

22.11.2014


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri